Výuka angličtiny

Chceme poskytovat něco víc než běžnou výuku angličtiny.

Pracujeme s metodou blended-learning, která kombinuje setkání s lektorem a samostudium prostřednictvím nejmodernějších technologií. Neomezujeme se však na jednu vzdělávací metoda a kombinujeme to nejlepší ze všech dle individuálních potřeb klienta.

Naši lektoři mají vysokoškolské vzdělání a dlouholetou praxi ve výuce. Jejich jazykové znalosti jsou na úrovni C1 (pokročilý) nebo C2 (úroveň rodilého mluvčího). Vaším lektorem se může stát Čech, Američan nebo třeba oba zároveň. Vše se odvíjí od vašeho vzdělávacího plánu.

Nabízíme komplexní studijní plány. Ve výuce pracujeme s mezinárodně osvědčenou metodou blended-learning, která kombinuje:

  • lekce s lektorem (známé jako „individuální výuka“),
  • koučování,
  • konzultace (např. přes Skype),
  • e-learning,
  • domácí samostudium.

Výuka tímto stylem je vhodná pro všechny znalostní úrovně. Vedeme kurzy obecného jazyka, obchodního jazyka a přípravu na mezinárodní zkoušky.

Našimi klienty jsou většinou časově vytížení lidé, kteří chtějí čas ke studiu využít úsporně a efektivně. Nejvíce náš styl výuky ocení manažeři, pracovníci na směnný režim a teenageři s pozitivním vztahem k technologiím.

Výuku poskytujeme firmám i jednotlivcům na území Prahy.

Cena za kurz je individuální dle sjednaného studijního plánu. Zahrnuje pouze úhradu času lektora, tj. 500 Kč/60 min. Minimální délka studia jsou 3 měsíce.

Na jazykové kurzy pohlížíme jako na vzdělávací projekty a proto se přípravě detailně věnujeme. Na začátku vás čeká sestavení jazykového profilu a individuálního studijního plánu. 

Pojďme se setkat u kávy a pohovořit o možnostech spolupráce.